Byty

Byty v Kaunicově dvoře jsme vybavili podle nejnovějších trendů a mysleli jsme na každičký detail: od značkové kuchyňské linky po nádherný výhled z terasy.

V CENĚ STANDARDNÍHO BYTU ZÍSKÁTE

  • Značkovou kuchyňskou linku od firmy Nadop včetně základních vestavných spotřebičů
  • Koupelnu od firmy Keraservis se sprchovým koutem nebo vanou
  • Terasu se zahrádkou, lodžii nebo balkon (podle polohy typu bytu)
  • Jedenkrát kryté parkovací stání v garážovém domě (byty 4+kk 2x parkovací stání)
  • Sklepní kóji v garážovém domě

Napište nám a informujte se o vybavení bytů v Kaunicově dvoře. Probereme s vámi vše, co vás zajímá.


Žádný panelák

Vybírat si můžete z bytů různých velikostí od 1+kk do 4+kk. Kaunicův dvůr není žádným panelákem, tvoří jej soubor menších budov rozmanitých tvarů. Kopírují půdorys původního panského dvora, který na tomto místě kdysi stával. Zajímavostí je, že každý objekt je originál. 

Rada nad zlato

Zařídit nový byt a sladit jej do určitého stylu a barevných kombinací není snadné. V tomto okamžiku je odborná rada nebo konzultace s profesionálem k nezaplacení. Jsme připraveni pomoct vám se vším, s čím si při zařizování nevíte rady - vše společně vyřešíme při vaší návštěvě v klientských centrech. 

Prvotřídní vybavení

Dali jsme si záležet na výběru špičkových dodavatelů, řemeslníků a odborníků. Kvalitu jejich služeb potvrzují mnohá ocenění, ale i stovky spokojených zákazníků po celé ČR. Mezi naše dodavatele patří mimo jiné výrobce luxusních kuchyní Nadop, nebo odborník na koupelny Keraservis. 

Zaujal vás náš projekt?

Kontaktujte nás Přehled bytů Ceník Lokalita