Lokalita

Bydlení ve Slavkově přináší spoustu výhod. Podívejte se, na co se můžete těšit:
Za 15 minut v Brně

Město Slavkov leží necelých 20 kilometrů od Brna, autem jste tam za 15 minut. Kdyby byla dálnice zasekaná, můžete využít další 2 trasy, které vás bez problémů dovedou do práce.

Golfové pokušení

Milovníci golfu, zbystřete! Váš nový byt bude kousek od golfového hřiště, kde můžete v klidu brousit svou techniku a zároveň si užívat výhody luxusního bydlení.

Koupaliště pod nosem

Kaunicův dvůr leží v bezprostřední blízkosti městského koupaliště a sportovního areálu: v létě můžete s rodinou chytat bronz u bazénu, hrát tenis nebo fotbal. Rozhodně se tady nebudete nudit!

Na kole až do Vídně

Máte rádi jízdu na kole? Pak jistě oceníte zdejší hustou a udržovanou síť cyklostezek. Ze Slavkova se na kole snadno dostanete dokonce až do Vídně – potřebujete jen kondičku a chuť sportovat.

Výlet do obory

Odpočiňte si od každodenní rutiny a vychutnávejte si krásu přírody. Vedle komplexu Kaunicův dvůr se nachází rozlehlá obora, kde si můžete ráno zaběhat, zajít si na výlet s rodinou nebo podniknout procházku se psem.

Kouzlo Slavkova

Slavkov se pyšní barokním zámkem s nádhernou zahradou a byl dějištěm slavné Napoleonovy bitvy, která se zde každý rok ve velkém rekonstruuje. Nemusíte být historikem, abyste pocítili kouzlo tohoto místa. 

Zaujal vás náš projekt?

Kontaktujte nás Přehled bytů Ceník O nás