Projekt

Kaunicův dvůr je jedinečný bytový komplex ve Slavkově u Brna. Naši architekti jej navrhli tak, aby vám tu nechybělo nic, co si slibujete od pohodlného domova.
Věříme, že dokonalé bydlení se netýká jen samotného interiéru, na kterém jsme si dali záležet, ale i od toho, jak působí bytový komplex zvenku, jestli se nachází blízko školy, lékaře či banky a jestli máte kde parkovat nebo třeba uskladnit kolo.
Příběh panského dvora

Nejprve bylo potřeba vybrat místo, které by všechny tyto kritéria splňovalo. Naše volba padla na ruinu panského dvora, který kdysi patřil šlechtickému rodu Kauniců. Zub času původní stavbě ublížil natolik, že nebylo možné ji zrekonstruovat.

Novou stavbu jsme naplánovali tak, aby kopírovala půdorys panského dvora, a věříme, že jsme tím alespoň symbolicky zachovali unikátní ráz tohoto místa. Podobný projekt byste v celé České republice nenašli.Těšte se z výhod

Jak můžete vidět na vizualizaci, bytový komplex Kaunicův dvůr netvoří monolitní budova, ale soubor menších budov rozmanitých tvarů, které tak trochu připomínají stavebnici lego.

Budovy jsme postavili kolem relaxačního vnitrobloku s jezírkem, bohatou zelení a příjemným posezením, do kterého budete mít přístup pouze vy a vaši hosté.

Ještě větší komfort vám poskytnou soukromé terasy se zahrádkami (byty v přízemí) nebo balkony s příjemným výhledem do zeleně. Představte si, jak v létě relaxujete na terase obklopeni přáteli a rodinou – o důvod víc těšit se na bydlení v Kaunicově dvoře.


Neplaťte nic navíc

Projekt jsme navrhli tak, abyste se po nastěhování do nového bytu mohli okamžitě zabydlet. Proto jsme každý byt vybavili moderní značkovou kuchyní včetně vestavných spotřebičů, kterou si neúčtujeme zvlášť.

V ceně každého bytu je i sklepní kóje a kryté parkovací stání v dvoupodlažním parkovacím domě, který je součástí komplexu.


Zaujal vás náš projekt?

Kontaktujte nás Přehled bytů Ceník Lokalita